قهوه همراه با کره جایگزین مناسب برای صبحانه

قهوه

خود قهوه از خاصیت هایی برخوردار می باشد اما اگر با کره ی خوراکی مصرف شود می تواند جایگزین مناسبی برای صبحانه شما باشد زیرا تمام روز از انرژی خاصی برخوردار هستید

ممکن است کمی عجیب و حتی برای گروهی غیر قابل تحمل به نظر برسد ولی باید بدانید که  ترکیب قهوه و کره بعنوان اکسیر سلامتی سر و صدای زیادی به پا کرده است .برای اکثر مردم قرار دادن کره در قهوه اگر خطرناک هم به نظر نرسد،عجیب است اما بد نیست بدانید نوشیدن قهوه با کره بسیار مفید است.زمانی که  کره را با قهوه تان مخلوط می کنید، چیزی که نصیبتان می شود لذت بخش ترین نوشیدنی خامه ای ست که میتوانید انرژی اش را در بدنتان حس کنید. این قهوه که در بسیاری از کشورها به نوشیدنی «ضدگلوله» معروف است به شما انرژی می دهد تا برای ساعت ها احساس سیری داشته باشید. حتی با مخلوط کردن این نوشیدنی با چربی های سالم بیشتر مانند روغن نارگیل، این نوشیدنی تقویتی به شما در تولید کتون کمک می کند که زمانی تولید می شوند که بدن شما بجای کربوهیدرات، انرژی را از چربی تولید کند. بد نیست بدانید، تنها دو قاشق غذاخوری از کره حیوان علف خوار در قهوه تمام چیزی ست که شما نیاز دارید تا آنرا جایگزین یک وعده صبحانه تان کنید.بنابراین اگر نیازمند یک صبحانه ی سریع در مسیر هستید،این نوشیدنی را فراموش نکنید. با فراهم کردن چربی و کالری ضروری برای بدن، این ترکیب پرکاربردتری از یک منبع کربوهیدرات مثل جو دوسر است.در اینجا با برخی از فایده های عجیب اضافه کردن کره البته به شرط آنکه شور نباشد ، به فنجان قهوه آشنا می شوید.

بیشتر بخوانید:  چرا بدنتان چربی‌اش را از دست نمی‌دهد

1 – قرار دادن کره در قهوه باعث تنظیم میزان کلسترول و کاهش چربی بدن می شود و از بیماریهای قلبی می کاهد. علاوه بر این که این کار منبع خوبی برای تامین و یتامین K محسوب می شود.

2 – بافت ملکولی وهورمونی ایجاد می کند و روغن های مفید برای مغز را تامین می کند و همچنین ضد التهاب است و مانع از ابتلا به بیماری های سخت و دشوار می شود.

3 – نوشیدن یک فنجان قهوه با کره در هر صبح باعث سوخت و ساز چربی ها در طول روز می شود و برای افرادی که با افزایش وزن دست به گریبان هستند، مفید است.

4 – کره به شما انرژی لازم در طول روز را می بخشد و جایگزین خوبی برای کربوهیدراتها به شمار می رود.

5 – دو قاشق کره در یک فنجان قهوه باعث در هم آمیخته شدن چربی قهوه با چربی کره می شود و جایگزین مناسبی برای صبحانه است و به جسم شما در طول روز پویایی می بخشد.با اینکه از مضرات کره بسیار شنیده ایم اما این روش توسط برخی از متخصصان تغذیه تجویز می شود و حتما باید قبل از مصرف این نوشیدنی حتما با پزشک خود مشورت کنید.

امتیاز دهید

طراحی وبسایت و سئو توسط مهندس هرمزی ۰۹۳۶۰۶۱۳۸۱۲

اشتراک گذاری مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رسانه های اجتماعی
اینستاگرام

متاسفانه مشکلی پیش آمد!

لطفا بعدا دوباره امتحان کنید
باشه

محاسبه توده بدنی

پاک کردن فرم

توده بدنی چیست؟

شاخص توده بدنی یا BMI از تقسیم وزن (کیلوگرم) به مربع قد (متر) به دست می آید. BMI به صورت مستقیم میزان چربی های بدن را اندازه گیری نمی کند بلکه میزان بافت چربی بدن را در مقایسه با بافت های استخوان و عضله به دست می دهد.