چطوری با پیاده روی خودمان را لاغرتر کنیم؟

لاغری

هدف خود را پیدا کنید. مردم  علتهای گوناگونی برای کاهش وزن خود دارند از سلامتی گرفته تا حس خوبی . اهمیتی ندارد که چه چیزی به شما انگیزه میدهد. انچه که اهمیت دارد این است که  علت  شما به قدر کافی  ارززشش را داشته باشده که روی هدفتان تمرکز کنید و به روند کار تلط و تجربه کافی را داشته باشید

    تصمیم بگیرین که هرروز حداقل ۸۰۰ قدم راه برین. این کار سخت نیست. آیا شما باید به مغازه ای برین که کمی از شما دوره؟ پیاده برین. آیا دفتر کارتون طبقه سوم ساختمونه؟ از پله ها بالا برین. از محل کارتون تا خونه با ماشین ۱۰ دقیقه زمان می بره؟ پیاده برین و قدم بزنین. از هر موقعیتی برای پیاده روی به جای ماشین استفاده کنین.
    برای ردیابی قدم هاتون از تکنولوژی استفاده کنین. شما میتونین یک گام شمار بخرین و یا اپلیکیشنی بر روی گوشی خود نصب کنین که کل قدم های خودتون رو حساب کنین. این مورد به شما در تنظیم کردن کارها برای رسیدن به اهدافتون به طور بهتر و سریعتر کمک میکنه.
    استقامت و سرعت خود را تقویت کنین. به آهستگی قدم بردارین تا زمانی که به اندازه کافی احساس راحتی کردین به کارتون سرعت ببخشین. با یه سرعت قابل کنترل شروع کنین اما هر روز یه کمی بیشتر به پیاده روی خود اضافه کنین.
    زمانی که میتونین، در چالش ها شرکت کنین. هنگامی که به اندازه کافی اعتماد به نفس پیدا کردین و احساس کردین که میتونین برای یک لحظه، نفسِ خودتون رو نگه دارین سعی کنین مسیرهای شیب دار و با سرعت پیاده روی کنین. وقتی که این کار رو انجام بدین، فشار رو بر روی پاها و شکم خود احساس میکنین. اینجوری به سوزوندن چربی با سرعت بیشتری تمایل دارین. شما میتونین به سمت پایین به آرومی راه برین اما پیاده روی سریع رسیدن به هدفتون رو ممکنه سخت تر کنه.

اشتراک گذاری مقاله

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.