هوشمندانه تر هله هوله بخورید!

هله هوله

اشتها و اشتیاق برای مصرف هله هوله ها و دسرها برای بیشتر کسانی که رژیم غذایی دارند مایه دردسر است ؛ اما شما می توانید به نحوی دل خود را هم به دست آورید.
هله هوله ها جزو گروهی از موادغذایی هستند که کالری بالایی دارند و می توان از میان آنها به چیپس سیب زمینی ، ذرت بوداده ، شیرینی ها و نوشابه های گازدار اشاره کرد و از آنجا که بیشتر میان وعده های غذایی خود، این گروه را مصرف می کنیم جای هیچ تعجبی هم ندارد که چاق شویم.می توانید به جای این مواد میان وعده های غذایی خود از انواع میوه ها، سبزیها و یا آجیل ها البته در مقادیر متعادل مصرف کنید. اجزای اصلی تشکیل دهنده در بیشتر هله هوله ها نمک ، شکر، چربی و نشاسته است که همگی چاق کننده هستند و موادغذایی کمی هم دارند؛ اما در عوض خیلی ارزان هستند.به طوری که در بیشتر اوقات برای ۲ برابر کردن حجم آنها تقریبا هیچ هزینه ای به کارخانه تولیدکننده تحمیل نمی شود. حالا اگر جرات دارید پول یک بسته پفک بدهید و ۲بسته بردارید!

اشتراک گذاری مقاله

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محاسبه توده بدنی

توده بدنی چیست؟

شاخص توده بدنی یا BMI از تقسیم وزن (کیلوگرم) به مربع قد (متر) به دست می آید. BMI به صورت مستقیم میزان چربی های بدن را اندازه گیری نمی کند بلکه میزان بافت چربی بدن را در مقایسه با بافت های استخوان و عضله به دست می دهد.