رژیم لاغری | رژیم چاقی | رژیم غذایی

** تمامی رژیم ها توسط خانم جراح زاده، کارشناس ارشد تغذیه و رژیم درمانی تجویز می شوند و هیچگونه نرم افزار تغذیه ای در این امر دخیل نمی باشد. **

1- گام اول: دریافت اطلاعات وضعیت جسمانی
ابتدا مشخصات فرد و همچنین شاخص های تن سنجی از قبیل قد، وزن، سن، دورمچ، حساسیت غذایی و بیماری از طریق فرم مربوطه از شما دریافت می گردد.
" تکمیل فرم دریافت اطلاعات "

2- گام دوم: تعیین وزن مناسب
با توجه به اطلاعات دریافتی در مرحله قبل، وزن مناسب شما مشخص می گردد.

3- گام سوم: دریافت اولین لیست غذایی
در این مرحله لیست غذایی مناسب، برحسب اطلاعات دریافتی شما تجویز و به آدرس ایمیلتان ارسال خواهد شد. این برنامه برای مدت یک ماه می باشد.

در صورتی که رژیم سه ماهه را انتخاب نمائید، از تخفیف ویژه برخوردار خواهید شد. در رژیم سه ماهه، با در نظر گرفتن وزن جدید شما در طی دوره، هر یک ماه یک رژیم جدید برای شما ارسال خواهد شد.

4- گام چهارم: مراجعات بعدی
پس از گذشت یک ماه از برنامه غذایی، جهت دریافت لیست جدید (برای ماه بعدی) اقدام نمایید. به این صورت که اگر شما درخواست رژیم 3 ماهه را داشته اید، وزن جدیدتان را بعد از گذشت یک ماه از دریافت رژیم اول در اول صبح بعد از اجابت مزاج با یک ترازوی ثابت گرفته و به ما ایمیل می کنید و اگر رژیم یک ماه را دریافت نموده اید وزن جدیدتان را در پایان 1 ماه و به همان شیوه ی توضیح داده شده گرفته و در قسمت تکمیل فرم دوباره فرم جدیدی پر کرده و وزنتان را آنجا وارد می نمایید و در قسمت توضیحات ذکر می کنید که درخواست رژیم دوم نموده اید.

تخفیف ویژه: رژیم یک ماهه تنها با پرداخت مبلغ 25 هزار تومان و رژیم 3 ماهه تنها با پرداخت مبلغ 55 هزار تومان

پرداخت هزینه: پس از تکمیل فرم مربوطه به درگاه پرداخت بانکی متصل می شوید. در صورتی که کارت بانکی شما دارای رمز دوم نمی باشد، هزینه رژیم را به کارت آینده شماره 6362141074561482  به نام نیما هرمزی واریز نمایید.

" تکمیل فرم دریافت اطلاعات "

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید