اندام جذاب

دوست دارید بدانید که از نظر مردها واقعاً کدام شکل بدن جذاب‌تر است؟ ممکن است ناراحت شوید، چون این چیزی نیست که انتظار شنیدنش را داشته باشید اما واقعیت است.

من یک مرد هستم و درمورد این مسئله تابحال با هزاران مرد صحبت کرده‌ ام. اطلاعات زیادی طی این سال‌ها جمع‌آوری کرده‌ام و تجقیقات و مطالعات مختلفی را هم در این مورد مطالعه کرده‌ام.

پاسخ این سوال ممکن است باعث تعجبتان شود.

دوستتان ممکن است بگوید چه اهمیتی دارد که بقیه چه فکر می‌کنند. فقط باید خودتان باشید. اما خودتان بودن ممکن است باعث تنهاییتان شود.

مطمئناً باید خودتان باشید، اما بهترین شکل خودتان. به شما اطمینان می‌دهم که لازم نیست برای بهتر کردن شکل بدنتان هیچ قسمت از بدنتان را ببُرید!! باید بهترین چیزی که درونتان است را پرورش دهید.

آیا مردها زنان چاق را دوست دارند؟

گاهی اوقات می‌شنوید که مردها زنان چاق را دوست دارند. این مزخرف است. علاوه بر مزخرف بودن یک دروغ است.

فقط به این دلیل که می بینید مردی با یک زن چاق است به این معنی نیست که اولویت او زنان چاق هستند. دلیل آن فقط این است که در آن زمان انتخاب دیگری نداشته است! همین.

ممکن است مردها در خفا به داشتن رابطه‌ عاشقانه با یک زن چاق فکر کنند اما هیچوقت در چشم عموم با او ظاهر نمی‌شوند. بااینکه ممکن است با یک زن چاق که البته مزایای دیگری دارد بمانند اما دوست داشتند که آن زن خوش‌فرم می بود.

اگر همه شرایط یکسان باشد، همه مردان زن خوش‌فرم را انتخاب خواهند کرد.

آیا مردها زنان لاغر را دوست دارند؟

نه واقعاً اینطور نیست. اکثر مردها هیچ تمایلی به مانکن‌های بسیار لاغر نشان نمی‌دهند. درواقع، این اندام‌ها کمی ترسناک هستند و اصلاً سالم به نظر نمی‌رسند.

اما، در فرهنگ امروز کشور ما لاغر بودن به یک هدف مهم بین زن‌ها تبدیل شده است. زنان بسیاری هر روز در تلاشند که برای تحت‌تاثیر قرار دادن زنان دیگر خود را لاغر کنند.

اما این کار اصلاً سالم نیست. باید سعی کنید که متناسب بمانید.

مردها واقعاً چه دوست دارند؟

اگر واقعیت این بود که مردها زنان ریزه‌ میزه را دوست دارند مطمئن باشید که به شما می‌گفتم. اما خوشبختانه اینطور نیست. ممکن است استخوان ‌بندی بدنتان بزرگ یا ریز باشد. اصلاً مهم نیست چون در هر دو صورت می‌توانید برای مردان جذاب باشید.

شکل برای مردان بسیار مهم‌تر از سایز است!

دانشمندان دریافته‌اند که وزن‌های مختلفی جذاب شمرده می‌شوند. به فرم بدن و قد شما بستگی دارد. حقیقت نشان می‌دهد که زنانی که نسبت دور کمر و دور باسنشان 0.7 است برای مردان جذاب‌تر هستند. دانشمندان دریافته‌اند که این مسئله در همه نقاط جهان و همه زمان‌ها در طول تاریخ صدق می‌کند.

به‌طور خلاصه، مردان زنانی را دوست دارند که بدن خوش‌فرم داشته باشند و سایز برایشان اصلاً مهم نیست.

نسبت 0.7 کمر و باسن، نشانه بیولوژیکی از سلامت و باروری در زنان است. مغز مرد به‌طور اتوماتیک‌وار به این نشانه پاسخ می‌دهد.

Beyoncé و Jessica Alba را در نظر بگیرید

Beyoncé اندامی پهن دارد، اما Alba باریک است. اما هر دوی این خانمها در نظر مردان بسیار جذاب هستند. مهم نیست که استخوان‌بندیتان مثل Beyoncé درشت باشد یا مثل Alba ریز، اگر شکل بدنتان زیبا باشد، شوهرتان شما را خواهد پسندید.

چیز دیگری که مردان در زنان بسیار دوست دارند این است که بدنشان فرم داشته باشد و سفت باشد. البته کمی چربی داشتن اشکالی ندارد. اما اشتباه نکنید وقتی مردها می‌گویند دوست دارند زنشان یک پرده گوشت داشته باشد منظورشان داشتن عضله است نه چربی.

چطور اندام ایدآلتان را به دست آورید

نگران چیزهای از بدنتان که قادر به کنترل آن نیستید، نباشید—مثل استخوان‌بندیتان. روی انرژیتان برای خوش‌فرم شدن و رساندن نسبت دور کمر و دور باسنتان به 0.7 تمرکز کنید.

    تا جاییکه می‌توانید شکمتان را صاف کنید. تنها راه آن این است که چربی‌های این ناحیه را از بین ببرید.
    باسنتان را فرم داده و گردتر کنید. این تفاوت بین کمر و لگنتان را بیشتر نشان می‌دهد.
    بالاتنه‌تان را باریک تر کنید—مخصوصاً در ناحیه بازوها و سرشانه. این هم باعث می‌شود که کمرتان باریک‌تر به نظر برسد.

تردید نکنید. اگر بدنتان را متناسب و خوش‌فرم کنید، اندان زنانه شما خود را آشکار خواهد کرد.

31 نظرها

 1. واقعا که یعنی مردایی که عاشق زناشون میشن چی؟
  یعنی اونا هم تو خلوت خودشون غصه میخورن که زنشون خوش اندام نیست؟
  باورم نمیشه 😕😕😕😒😒😒😒😒😒

 2. مردت یا دوست داره یا نه خب بخ——————بنظرم اینکه فک میکنین زن ایده ال مرد چیه خیلی نگاه جنسیتیییه واقعا متاسم

 3. زن سبزه از همه خواستنی تره. از قدیم گفتن . بخصوص به اندازه کافی از نظر ظاهری و جنسی این ویژگی رو داره که چشم و دل مرد رو سیراب و اورا از نگاه به بیرون باز می داره . میگن زن سبزه بگیر ، اگه میخوی از جماع ، اوج لذت رو ببری .

 4. ینی فقط مرد ها ب اندام زنان نگا میکنند؟

  ولی ب نظر من اصلا ب اندام نیس من شخصا میگم ک اندامم خیلی خوبه و همسرم از زیبایی صورتم تعریف میکنه و بر این نیس ک مردها فقط اندام براشون مهم باشه

 5. شماها چتونه؟!!!!!تو همه موجودات ظاهر یکی از معیارای جفت گیریه.حالا نمیگم مردا فقط دنبال جفت گیرین ولی وقتی چشمتون به یه مرد میخوره شما که اخلاقش رو ندیدید.چهره و اندامش رو دیدید و اولین کشش شما از چهرش شروع میشه‌.اندام خوب خودش نشانه سلامتی فرده واسه همین موجودات دیگه دنبال افراد سالمی میگردن که بتونن توان زاد اوری نسل های آینده رو داشته باشن.من معنویاتی نگفتم.دارم از لحاظ بیولوژیکی میگم

 6. ما مردا وقتی ‌کسی رو دوست داشته باشیم با تمامی عیب و ایرادش دوست داریم مهم نیست چه قدی باشی چه رنگ پوستی داشته باشی و یا اندامی‌متناسبی نداشته باشی مهم اینکه واقع از سمیم قلب دوستت داشته باشه

 7. یعنی چی یعنی ما انقدر بی ارزشیم که ببینیم مردان چی دوست دارن ؟
  واقعا که
  حالا که اینطوره نظر ما دخترا درباره مردا رو هم بدونین
  ما از مرد قد بلند خوش هیکل جذاب خوشمون میاد
  نه مردایی که شکم دارن قد کوتاه دارن تازه قیافه هم ندارن😕

 8. شاید برای انسان هوسران و کسی که بدنبال پیشرفت و آموختن دانش ومهارت زندگی نباشد فرم همسرش مهم باشد اما آدم حساس مثل وسواس میمونه و روحیه تجدد و سیری ناپذیری داره و هرگز قانع نمیشه هربار ممکنه به یک جای گیر بده من خدای همسرم را می پسندم و عاشقشم هرچند ظاهرش شاید تپل و خوش فرم نیست عقل و عفت و هوشمندی و تلاش و امنتداری اش برام مهمه

 9. مرد یک موجودیست که به کم قانع نیس تو جنی فلوپزم که باشی اون بی هوا یکی دیگرو ببینه که جذاب تره میخادش😉

 10. ینی چی اخههه؟
  این حرفا چیه.من خودم خداروشکر فرم اندامم خوبه وهمه دوس دارن انداممو داشته باشن.ولی وقتی زنی بنا به دلایلی لاغره و هرکاری میکنه تپل نمیشه و بلعکس .تکلیف اون چیه؟ ینی اون باید تنهاااباشه براهمیشه؟؟ُ
  کاش ماهم افکارمون مثه خارج از کشور بود که توهرمدل اندام با فیسی باشن عاشقانه همو میخان و کنار هم زندگی میکنن.جمع کنین این سایتارو خیلی خوشتون میاد ی زن افسردگی بگیره؟ واقعا ک .ازنظر منم هیچ مردی جذاب و خاستنی نیس

 11. یا خداااااا بابا من که تپلم اینو خوندم واقعا افسرده شدم یعنی چی گور بابای هر چی مرده به درک اصلا 😂😒🤫

 12. واقعا احتیاج نیس واسه خوش اندامی لاغر باشیم چون لاغر بود یک معیار برای خوش اندامی نیس ما باید همون لحظه که احساس میکنیم تپل شدیم جلوشو بگیریم چون بعضی از چربی ها به اندام های داخل بدن میچسبه و قابل لاغر شدن نیست

 13. هرچی ادم خودشو دوست داشته باشه دیگران هم همونقدر دوسش دارن من زن هایی رو دیدم هیکل و قیافه هیچی نداشتن ولی شوهراشون واقعن دوسشون دارن سعی کنید زیبایی درون داشته باشید خودتونو بشناسید و تو همون راه پیش برید خود به خود جذب شما میشن
  اگرم هیکل مناسبی ندارین فدا سرتون از سر هزار تا مردم زیادین حالا خودشون مثلا خیلی خوبن؟؟؟ شبیه سوسک له شدن😕
  زن سبزه خیلی هم خوبه لیاقت میخواد اینهمه حوشگلی 😌والا بابا مرد کیلو چند

ترک نظردهی

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید